Prima Evenimente Changemakeri noi în echipa noastră

Changemakeri noi în echipa noastră

18

REZULTATELE CONCURSULUI DE SELECȚIE A NOILOR MEMBRI – RECRUTARE 2021

Comisia de selecție a noilor membri în echipa A.O Asociația de Dezvoltare Durabilă „Generația Pro” a anunțat în data de 22 noiembrie 2021, rezultatele campaniei de recrutare de anul acesta. Astfel, din cei 19 aplicanți la concurs, în finala acestuia au reușit să ajungă 7 tineri, care au acumulat cel mai mare punctaj în urma desfășurării probelor de selecție. Anul acesta, rezultatele concursului au fost publicate într-un format anonimizat având în vedere informațiile cu caracter personal. Fiecare candidat a primit un COD UNIC prin poșta electronică, cu ajutorul căruia, fiecare candidat a putut să se identifice în LISTA FINALĂ.

Accesând link-ul puteți vizualiza lista (anonimizată) cu finaliștii concursului. Vă invităm să-i cunoașteți curând, pe pagina de Facebook a echipei noastre.

 

Urmăriți-ne în continuare, pentru că urmează lucruri frumoase pentru Ștefan Vodă!

REZULTATE – RECRUTARE 2021